Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

Vianoce

13.09.2017

Vianoce sú o chvíľu tu. Kým pre deti je to vari najkrajší deň v roku, nám dospelým sa často spájajú s predvianočným zhonom. Jednak si uvedomujeme, že opäť uplynul jeden rok a tiež sa obávame úporného zháňania vianočných darčekov, ktoré nám môže poriadne zdvihnúť tlak.

Presvedčte sa u nás, že vianočný nákup vôbec nemusí byť stresujúci. Práve preto sme pre vás pripravili Vianočný katalóg vybraných darčekových predmetov, ktoré urobia radosť nielen vám, ale všetkým, ktorých chcete milo prekvapiť. 

V pohodlí domova si z neho môžete vybrať darčeky pre svojich zamestnancov, obchodných partnerov, rodinu či známych a ušetrený čas radšej venujte svojej rodine. Tak sa vám určite podarí vytvoriť oveľa čarovnejšiu atmosféru. 

Prelistujte si náš
Vianočný katalóg a prežite krásne sviatky so svojimi najbližšími!

Ako vybrať ten správny darček

Firemné darčeky

Najčastejším dôvodom prečo firmy objednávajú reklamné predmety je poďakovanie za spoluprácu v uplynulom roku. Inými slovami, ide o vianočné darčeky pre zákazníkov alebo zamestnancov. Sezóna vrcholí v decembri, čase vianočných a koncoročných večierkov.

Pre zákazníkov

Vyberajte predmety, ktoré sa hodia pre všetkých, mužov aj ženy bez ohľadu na vek, ktoré využije naozaj každý. Napríklad hrnčeky, čaje, medy, kalendáre - stolové alebo nástenné.

Pre manažérov

Hľadajte medzi exkluzívnejším tovarom. Manažér má už väčšie nároky ako bežný zamestnanec. Za úvahu stojí možnosť osobného venovania. Pohľadajte medzi značkovými perami a portfóliami Pierre Cardin, peňaženkami a opaskami značky CROSS, osuškami Vanilla Season.

Pre zamestnancov

Poznáte ich, takže bez problémov skombinujete do objednávky dámske aj pánske oblečenie v potrebných veľkostiach. Ďalej sa inšpirujte v potrebách do domácnosti alebo na voľný čas.

Pre mužov

Sú večnými deťmi, takže skúste pre nich vybrať otváracie nože, baterky, sady náradia alebo autopríslušenstvo. Pre gurmánov a “vínkarov” máme sady na víno či darčekové koše.

Pre ženy

Nezabúdajte, že dámy sa chcú páčiť a ich teritóriom je kúpeľňa. Určite nebudú zlým výberom sady do kúpeľa, relaxačné sady a kozmetika, manikúry.. No potešia sa i darčekovým baleniam čajov, prípadne medov.

Pre deti

Deťom spravíte radosť aj úplnou drobnosťou. Napríklad obyčajnou samolepkou s pekným obrázkom. Pozrite si aj detské tričká, dáždniky, lopty, plyšové kľúčenky, hračky, pastelky, perá pre deti.

Prejsť na katalóg >>>

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag