fb-pixel

Akú tlač vybrať ?

Tampónová tlač

Ideálna tlač pre malé predmety z plastu, skla, kovu, dreva, kože alebo keramiky ako sú perá, zapalovače, flašky a iné. Výhodná pre objednávky s veľkým počtom kusov alebo malým počtom farieb v logu. Možnosť dodržať presný odtieň podľa PANTONE farebníka. 

UV tlač

Ideálna rýchla tlač pre malé predmety z plastu, skla, kovu, dreva, kože alebo keramiky ako sú perá, zapalovače, flašky a iné. Výhodná pre objednávky s malým počtom kusov alebo veľkým počtom farieb v logu. Tlačí sa digitálne v CMYK farbách. 

Sieťotlač - priama tlač

Ideálna napríklad pre textil, dáždniky alebo bavlnené nákupné tašky. Výhodná pre objednávky s veľkým počtom kusov, veľkým formátom loga a menším počtom farieb v logu. Maximálne 5 farieb. Možnosť dodržať presný odtieň podľa PANTONE farebníka. Tlač je vysoko odolná voči praniu. 

Transferová tlač

Ideálna napríklad pre tašky, šiltovky, dáždniky a predmety z polyesteru alebo z textilu ktoré niesú ploché ako napríklad tričko.Výhodné pre objednávky s veľkým počtom kusov, veľkým formátom loga a menším počtom farieb v logu. Maximálne 5 farieb. Možnosť dodržať presný odtieň podľa PANTONE farebníka. 

Digitálna transferová tlač

Ideálna pre všetky predmety z polyesteru, textilu alebo papiera. Výhodná pre objednávky s menším počtom kusov, menším formátom loga a neobmedzeným počtom farieb v logu. Tlačí sa digitálne v CMYK farbách. Tlač je vysoko odolná voči praniu. 

Rotačná sieťotlač

Ideálna pre okruhlé predmety ako napríklad flašky alebo hrnčeky. Výhodná pre objednávky s veľkým počtom kusov a menším počtom farieb v logu. Maximálne 4 farieb. Možnosť dodržať presný odtieň podľa PANTONE farebníka. 

Gravír

Veľmi odolná tlač pri ktorej sa logo vypaľuje laserom priamo na predmet. Ideálna pre kovové, sklenené ale aj niektoré plastové alebo kožené materiály. Farba a hĺbka loga závisí od podkladového materiálu do ktorého sa gravíruje. 

Razba

Veľmi odolná potlač pri ktorej sa logo embosuje priamo do materiálu predmetu. Ideálne pre razbu loga napríklad do diárov, peňaženiek alebo kožených predmetov. Pre realizáciu je potrebné vyrobiť raznicu, ktorá sa dá použiť neobmedzene veľa krát pre ďalšie zákazky. 

Výšivka

Vyšívanie je textilná technika na vyšitie loga alebo nápisu na textilný materiál. Cena tejto tlače závisí od konkrétneho loga nakoľko je potrebné vedieť počet stehov potrebných na vyhotovenie motívu.