fb-pixel

Kariéra v iMi Trade

Hľadáte prácu, ktorá vás bude baviť a má zmysel ? Poďte pracovať do iMi ! Reklamné predmety sú neoddeliteľnou súčasťou marketingových budgetov všetkých spoločností. Prostredníctvom nich si spoločnosti budujú image a prezentujú svoj brand, pričom nimi obdarovanému spravia radosť.

Motivačný a prehľadný odmeňovací systém

Podpora na stravovanie

Občerstvenie na pracovisku

Firemné akcie

Náplň práce

- Príjem a výdaj tovaru - výpomoc v sklade

- Vybalovanie a balenie tovaru pre tlač

- Výpomoc tlačiarni

- Manipuluje sa s ľahkým tovarom - perá, šiltovky, textil, hrnčeky, ...

Požadujeme:

- Pozitívny prístup k práci

- Zodpovednosť

- Dôslednosť

- Práca vhodná pre všetky vekové skupiny

- Vieme sa dohodnúť na flexibilnom pracovnom čase

- Pracovná pozícia je na dobu určitú a to do Vianoc. Následne podľa dohody.

Pracovný pomer

Podľa dohody

Plat

3,713 eur / hodina

Miesto práce

Žilina - areál Slovena

Náplň práce

  • Máš skúsenosti s predajom reklamných predmetov alebo kancelárskych potrieb pre firemných klientov ? Rád komunikuješ a spoznávaš nových ľudí ? Motivuje ťa dosahovanie výsledkov ?
  • Naše nákupné oddelenie spolupracuje so všetkými najväčšími dodávateľmi reklamných predmetov. Dovážeme reklamné predmety na mieru aj z mimo EU, napríklad z Číny.
  • Naše produkčné oddelenie ti garantuje 3 dni na potlač reklamných predmetov. Väčšinu tlačových technológií realizujeme vo vlastnej výrobe v Žiline.
  • Na sklade v Žiline máme reklamné predmety v hodnote 300 000 eur.
  • Máme v ponuke kvalitné, značkové reklamné predmety. Konkrétne ponúkame 30 rôznych značiek.
  • Potrebujeme aby si zvládal prácu v Office a Google Chrome. Zvyšok Ťa naučíme.
  • Ak spĺňaš tieto kritéria tak nám neváhaj zaslať svoj životopis. Následne sa s Tebou radi stretneme na osobnom pohovore.
  • Ponúkame Ti prácu v inovatívnom prostredí, zázemie rodinnej firmy s 30 ročnou tradíciou, stabilný základný plat, motivujúce a transparentné odmeny zo zákaziek, kvartálne odmeny, služobné auto, notebook a mobil.

Plný pracovný úväzok

Plat

1200 - 2000 eur

Žilina

Náplň práce

  • Keď sa spoznáme tak sa vieme dohodnúť na čiastočnom home-office.

Plat

1300 - 2000 eur

Bratislava

Zavolajte nám

Páči sa vám niektorá z pozícii? Daj nám o sebe vedieť!