Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

ZIMA JE UŽ ZA DVERAMI (?)

07.11.2018

Máme tu pre Vás 73 dizajnových a hi-tech vychytávok z katalógu What’s New 2018 – Zimné vydanie. Trendy predmety v šiestich kategóriách – tašky a cestovanie, nápoje, technológie, audio, kancelária a outdoor sú pripravené!

Tašky a cestovanie – 14 položiek, rôzne druhy batožiny od nedobytných batohov ku smart cestovným taškám, všetky s priestorom na notebook a s technológiou identifikácie predmetov RFID. Batohy sú vyrobené z neprerezateľného materiálu a majú aj kovový číslicový zámok. Rubriku obohacujú dizajnové peňaženky a púzdra na karty s RFID ochranou a cestovný adaptér s bezdrôtovou powerbankou.

Fľaše na nápoje – pre zimnú sezónu je tu 14 dizajnových a hlavne hi-tech termo fliaš termo hrnčekov s rôznymi tepelnými izoláciami, od obvyklej vzduchovej vrstvy cez vákuovú až po vnútorné steny obohatené medenou izoláciou. Tieto špeciálne nádoby udržia teplé nápoje teplými po dobu ôsmich hodín (!) a chladné chladnými až 24 hodín (!). Nechýbajú ani fľaše so vstavaným reproduktorom či slúchadlami, powerbankou, svietiacim logom či fľaša so značením objemu vypitých tekutín.

Technológie – vládnu bezdrôtové, hlavne powerbanky a nabíjačky. Ako je to technicky s bezdrôtovým nabíjaním a aké všetky funkcie naše nabíjačky majú, katalóg podrobne rozoberá na troch stránkach. A opäť – dizajn, elegancia, vkus – a to u všetkých 15 položkách.

Audio – rovnaký počet slúchadiel a reproduktorov, samozrejme v bezdrôtovom prevedení, väčšinou s technológiou BT 4.2, umožňujúcou kvalitné počúvanie až do 10 m. Nechýba ani rýdzo ekologický produkt – reproduktor so zaujímavým dizajnom  Bamboo X (jednoduchý alebo dvojitý variant) – z bambusu a látky zloženej z 30 % biobavlny, 40 % konope a 30 % recyklovaných PET fliaš.

Kancelária – eko produktmi tu naopak začneme: zápisníky s recyklovaným papierom či z bambusu a s doskami z juty. Ďalšie položky z celkom siedmich sú už skôr hi-tech: zápisník s bezdrôtovým dobíjaním, perá s náplňou umožňujúcou napísať až 2 kilometre dlhú čiaru, dosky na zápisník alebo na všetky potreby k pracovným schôdzkam a s bezdrôtovými technológiami.

Outdoor – dáždniky sa do náročných prírodných podmienok obvykle nenosia, ale keď sú vyrobené z mimoriadnych materiálov a s konštrukciami odolnými silným vetrom? Že ľudia venujú zvýšenú pozornosť rukám druhých, je isté. Pokiaľ sa na nich objavia dizajnové smart hodinky sledujúce celodenné aktivity nositeľa, logo na nich sa účinkom neminie. Alebo na bežeckej obuvi pripevnené ľahké bezpečnostné svetlo s krokomerom? Niekoľko typov svietidiel s CREE technológiou výkonnejšou ako LED, skompletizuje osem položiek rubriky a súčasne symbolicky tvorí finále:

Posvieťte si na celý katalóg!

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag