Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

ZÁPISNÍK NA PRÁZDNINY I DO ŠKOLY

07.08.2017

… a do domácnosti, do práce a pre život. Zápisník je veľmi osobná záležitosť a ako reklamný darček úplne nezastupiteľný. V našej ponuke je ich pre všetky cieľové skupiny viac ako dve stovky...

Zápisník bol v časoch pred ICT epochou nenahraditeľným pomocníkom každého človeka. Alebo diár či kalendár, o ktorých sme už písali. Keďže čas letí a blíži sa doba výberu reklamných kalendárov a diárov na rok 2018, uvádzame našu ponuku už teraz.

Medzi zápisníkmi nájdete päťdesiatku noviniek. Výber prispôsobujeme tak, aby ste pre každú cielovku našli ideálny produkt. Od "eurových" položiek až po prestížne značkové varianty, napr. aj Pierre Cardin ! Je možnosť individualizácie aj pri lacnejších variantoch, napríklad výberom z viacerých klasických i módnych farieb obalov.  

K jednotlivým komoditám obvykle uvádzame aj prehľad úžitkových vlastností. Pri zápisníkoch, blokoch, záznamníkoch, denníkoch, je tento prehľad obzvlášť rozsiahly: 

Obaly – mäkké i tuhé, plast, látka, umelá koža, polyuretan, PVC, ozdobné stehy; papier – stránky linkované, nelinkované i na kresby a skice návrhov, štvorčekované, gramáž väčšinou 70 či 80 g/m², biele i farebné; zápisníky - s väzbou i s krúžkami, tiež z recyklovaného papiera, u väčšiny uzáver pružnou páskou, magneticky, luxusné modely s USB úložiskom a stylus perom, s gulôčkovým perom farebne zladeným s obalom i záložkou, perom  v darčekových obaloch i krabičkách. Zápisníky, so záložkami na vizitky,  formáty A6, A5 , A4 , rôzne sety blokov a pier. Luxusné zložky a obaly na „prenosnú kanceláriu“ vrátane zápisníka, polohovateľné na prácu s tabletom, s púzdrami riešenými na prenášanie osobných a pracovných drobností (dokonca i okuliarov), detské zápisníky, modely s rozlišovačmi strán, farebnými štítkami i samolepiacimi bločkami, s konzervatívne hranatými i elegantne zaoblenými rohmi, od účelných malých bločkov na poznámky (i so šnúrkou na krk) po manažérske, malé kartónové množstvá pre nepočetné cieľové skupiny – obchodných partnerov. Použiteľné tlačiarenské techniky – tampónová tlač, sieťotlač, transferová tlač aj laser

Od chvíle kedy začali ľudia zaznamenávať udalosti a myšlienky platilo, že čo je napísané, to je dané. Od pravekých ľudí, ktorí svojimi jaskynnými maľbami zvečňovali úspešný lov až po moderných blogerov a youtuberov, čo naháňajú počty videní ako potvrdenie zmyslu svojho snaženia. Tým najkrásnejším záznamovým nástrojom je však zápisník. Preto sa dostal i do názvov umeleckých a novinárskych diel – napr. Zápisník jednej lásky,  či Zápisník zahraničných spravodajcov. Stále ho používajú deti, ktoré si do toho svojho na letnom tábore za svitu baterky píšu zážitky dňa, alebo vedci zaznamenávajúci si poznámky, ktoré raz povedú hoci aj  k Nobelovej cene. Možno raz radi budú surfovať spomienkami vo svojich zápisníkoch. Tak im ich darujte.

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag