Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

Vanilla Season 2018

28.11.2017

... art of living

VSc

Vanilla Season je značka, ktorá dáva ľuďom radosť z varenia, stolovania a relaxácie. Pozitívnu atmosféru a emócie v duchu sloganu značky „... art of living" - opäť nájdete v našom novom katalógu.

Bohemia Crystal – je kvalitné české sklo, ktoré netreba predstavovať. Rozšírili sme preto ponuku produktov v rámci značky Vanilla Season a popri stáliciach v rubrike Víno, sme nimi obohatili kapitolu Snack /Tapas. Poháre na servírovanie nápojov v spoločnosti sme rozšírili o sadu 6 štamprlíkov Dilam s farebným tónovaním a poháre Hatta sme doplnili o nové farebné kombinácie. Kapitolu Víno sme obohatili o poháre Nukualofa s farebným tónovaním stopky. Všetky tieto poháre majú jednoduchý, ale veľmi elegantný dizajn.

V kapitole Príprava jedla vás chceme upozorniť na dve novinky, a to Abadan a Annaka. Abadan je sada kuchynského noža a dvoch plátenných vreciek na chlieb a bagety, ktoré možno využiť aj na bežný nákup pečiva namiesto obyčajných mikroténových vreciek. Annaka je kvalitná súprava troch nožov, ktoré patria k základnej výbave kuchyne. Rovnako zaujímavé sú i sady na zapekané pokrmy, ktoré sú hitom vo varení. Nobi pre šesť a Nobi mini pre dve osoby obsahujú zapekaciu misku, utierku a varešku.

Kultúra kávy a čaju je u nás na vzostupe, preto vám v rubrike Čaj, káva dávame do pozornosti sady Tambora a Tripura vo variáciách 2 a 6 šálok, ktoré tomuto trendu vychádzajú v ústrety. Keramické produkty dopĺňajú hrnčeky Mumbai, dodávané s kvalitným čajom a nádobka na mlieko s cukorničkou Lakadivy.

V rubrike Relax nájdete tiež novinku a to kvalitnú hebkú deku Mangaia s jemnými pásikmi, ktorú ponúkame v troch pútavých farbách.

A na záver len toľko, že značka Vanilla Season – stojí na tradícii kvality, elegantnom dizajne a priaznivých cenách luxusných darčekov.

Nový katalóg si môžete prelistovať TU.

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag