Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

SÚŤAŽ A NOVÝ KATALÓG SCHWARZWOLF OUTDOOR!

24.01.2019

Je tu ďalší 3DRok a s ním už tradične nový katalóg predmetov pre outdoor aktivity značky Schwarzwolf Outdoor. Originálne grafické prevedenie katalógu v sebe skrýva 82 technologicky vychytaných položiek.

Kým sa pozrieme na novinky a povieme si viac k prevedeniu katalógu, dovoľte nám ako prvé zapriať Vám dobrý a úspešný rok 2019.

Centrálnym motívom titulnej strany je kompas položený na štylizovanej mape s vrstevnicami. Symbolika je jasná – kompas má záujemcom o reklamné a darčekové predmety ukázať tú najrýchlejšiu cestu k nám. Hra s menom značky i s názvami kapitol v Morzeovej abecede nie je jediná. V jednotlivých kapitolách a rubrikách sme postupne vypísali celú abecedu so znakmi morzeovky v záujme pestrejšej grafiky a tých, ktorí morzeovku neovládajú. Pri listovaní katalógom si všimnite aj GPS súradnice pri jednotlivých kapitolách. A práve na nich stojí súťaž:

Kto zistí všetky lokality dané GPS súradnicami v katalógu, uvedie ich názvy k názvom kapitol a výsledok zašle do konca januára 2019 na sekretariat@imitrade-ba.sk , môže vyhrať. Zo správnych odpovedí vylosujeme troch víťazov a zašleme im darčekový predmet značky Schwarzwolf Outdoor.

Kapitoly a novinky:

Batohy – v novom katalógu štartujú na str. 5 a medzi 11 položkami nájdete 2 novinky. Batoh KANDER s vypracovaným chrbtovým systémom a polstrovanými ramennými popruhmi ponúka veľmi pohodlné nosenie. Okrem rôznych vreciek a komfortného prístupu k obsahu má na svojom dne aj vlastnú pláštenku. SABANA je kompaktná cyklistická taška s dvomi bočnými a jedným vrchným vreckom. Na vrchnom vrecku je priehľadný kryt pre mapu, umožňujúci tak pre cyklistu komfortnú orientáciu v teréne. Taška má samozrejme i vkusný a elegantný dizajn. Turistika, cykloturistika – v 18 položkách sú od str. 15 celkom 3 novinky. MALAREN rozširuje ponuku outdoorových, rýchlo schnúcich uterákov. Medzi nimi vyniká hlavne svojimi rozmermi – 65 x 140 cm – a je ho možné využiť aj ako funkčnú podložku na spanie. Teleskopické paličky DENALI sa okrem špeciálneho Speed Lock systému k rýchlej zmene dĺžky vyznačujú predĺženými ergonomickými rukoväťami k voľbe správneho úchopu pri zmene terénu. KIBO ponúka hit posledných rokov – športovú fľašu. Materiál tritan, pogumovaný povrch, neobsahuje BPA, pútko na zavesenie, …

Baterky, optika – od stránky 27 hľadajte medzi 16 položkami 2 novinky: MINO má z čeloviek so značkou Schwarzwolf Outdoor najviac režimov svietenia – silné, slabé, blikajúce, červené a červeno blikajúce. Zvláštnu pozornosť si zaslúži to, že je dobíjacia a pomocou priloženého USB Micro kábla je možné ju dobiť až na 7 hodín svietenia. IKIMBA – túto vode odolnú a mrazuvzdornú solárnu powerbanku Vaše cieľovky proste musia mať, a to až do cieľa svojich ciest. Solárny panel zabezpečí jej priebežné dobíjanie a núdzové nabitie mobilu. Nože, náradie - 2 novinky a 16 ďalších položiek, to všetko je k dispozícii od str. 37. Súbor náradia pre cyklistov TIBESTI obsahuje 10 nástrojov v robustnom, ale elegantnom prevedení. Proti tomu multifunkčné náradie s 10 funkciami BURUNDI z nerezovej ocele 420 je dizajnový unikát. Textil – od str. 47, medzi maximálnym počtom 19 položiek nájdete len jednu novinku. Mikina PANUCO v dámskom i pánskom prevedení svojou konštrukciou doplňuje širokú škálu odevov značky. Jedná sa o integrovaný úplet z polypropylénu a bavlny, ktorý má jedinečné tepelno-izolačné vlastnosti a efektívne odvádza pot. A opäť – ako všetky produkty značky Schwarzwolf Outdoor, aj PANUCO má účelné a zároveň elegantné prevedenie.

Vyhodnotenie súťaže - správne odpovede:

1) BATOHY

- Machu Picchu, Chile

- Petra, Jordánsko

2TURISTIKA / CYKLOTURISTIKA

- Veľký čínsky múr, Čína

3) BATERKY / OPTIKA

- Socha Krista, Rio de Janeiro, Brazíli

4) NOŽE / NÁRADIE

- Pyramídy, Yucatán, Mexico

5) TEXTIL

- Koloseum, Rím, Taliansko

- Taj Mahal, Uttarpradéš, India

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag