Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

SCHWARZWOLF V NOVOM ROKU

15.01.2018

Je tu nový katalóg značky Schwarzwolf Outdoor! Viac predmetov pre outdoor a tiež viac noviniek, ktoré Vám tu s radosťou predstavíme. Oproti minulému roku vzrástla ponuka na 84 položiek s 13-timi novinkami!


Výstroj reprezentuje hlavne textil (od str. 50), ktorého funkčnosť sme popísali v príspevku ešte minulý rok. Ide o tradične najširší sortiment značky s jednou novinkou – multifunkčný nákrčník MISMI pre zimné počasie, ktorý vhodne dopĺňa obľúbenú multifunkčnú šatku BUFANDA. MISMI je na rozdiel od nej vyrobený z troch fleece materiálov a obsahuje gumičku na krku s možnosťou úpravy na čapicu.

Komodita Nože / náradie (od str. 4), ktorou Schwarzwolf Outdoor kedysi začínal, ponúka 4 novinky z kvalitnej ocele: Multifunkčná lyžička s nožom LATEMAR s rukoväťou vo farbách značky (čierna, červená) sa stane pomocníkom tak v kempoch, ako aj na trekoch. Úplne unikátny design medzi nožmi Schwarzwolf Outdoor ponúka nôž PELAT s 11 nástrojmi a kvalitatívne úplne nové sú v ponuke prívesky na kľúče ATACAMA a ANTISANA s implementovanými viacerými druhmi náradia.

Baterky / optika (od str. 16) s hneď 5 novinkami: populárny sortiment čeloviek doplňuje TRONADOR s elegantným čierno-šedým designom a špeciálnym typom diódy COB. Jej technológia vychádza z veľkého počtu LED čipov na keramickom plošnom spoji, pokrytým vrstvou luminoforu. Výhodou je rovnomerný rozptyl svetla z celej plochy. Rovnakú diódu obsahuje bezpečnostné svetlo POSO, ktoré je možné kovovým krúžkom uchytiť na kľúče, alebo plastovým klipom napr. na opasok. ANTELAO je kovová outdoorová baterka s designom a svetelným tokom (260 lumenov) ako stvoreným pre „mariňákov“, zatiaľ čo BIWA ide inou cestou – eleganciou v štýlovom čierno-červenom prevedení a využitím ako baterky, alebo závesného osvetlenia. Pre prvý prípad slúži podobne ako pri baterke Antelao dióda od jedného z najlepších výrobcov tohto sortimentu, americkej firmy CREE, zatiaľ čo po vysunutí časti baterky sa objaví COB dióda pre intenzívne osvetlenie nad stolom, v stane a pod. Pri dlhších pobytoch v kempoch sa osvedčí ďalšie osvetlenie s originálnym designom KARAKUM s piatimi módmi svietenia a praktickým využitím ako powerbanka.

Predmety pre kategóriu Turistika / cykloturistika (od str. 26) s jedinou, ale zato technologicky vychytenou novinkou – outdoorovým chladiacim uterákom LANAO. Ak sú textílie Schwarzwolf Outdoor funkčné, tak Lanao je ultrafunkčný. Ponúka príjemné ochladenie v horúčavách, pri spáleninách od slnka, alebo pri úrazoch. Ako to robí? Namočiť, vyžmýkať, 3 až 5krát napnúť a svetlejšou stranou priložiť. Z tmavšej zvlhčenej sa vlhkosť odparuje a odoberá teplo z pokrytej časti tela tela.

Piata rubrika Batohy (od str. 38) ponúka 2 novinky: ľahký 15l batoh PIRIN so samostatným priestorom pre notebook. Aj to je dnes moderný outdoor. NAMAK je kvalitné puzdro na doklady, karty a vizitky z čierneho polyuretánu.

Ale nech sa už pozriete na Schwarzwolf Outdoor z akejkoľvek strany, vždy uvidíte produkty ktoré sú vyvíjané tak, aby obdarovaným poskytli úžitok, bezpečie, ale aj pôžitok z elegancie a kvality. A to vám spolu s Čiernym vlkom prajeme v celom roku 2018.

TU je katalóg k dispozícii vo virtuálnej verzii. Pre získanie tlačenej verzie prosím kontaktujte svojho obchodníka. 

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag