Otvoriť menu

Imitrade.sk

Nový katalóg SCHWARZWOLF

25.09.2020

SCHWARZWOLF OUTDOOR AKO PRVÝ

Prvý nový katalóg a prvý príspevok do našich Aktualít v roku 2020. Nový katalóg tento rok už dvadsaťjedenročnej značky Schwarzwolf Outdoor vyráža do sveta a s ním 84 dôsledne vybraných predmetov pre outdoor, turistiku, cyklistiku a kemping, vrátane 9 noviniek.

Vyrovnané počty katalógových položiek ako aj noviniek v priebehu rokov svedčia o stabilite značky, ktorá ponúka kvalitné a praktické predmety s elegantným a vkusným dizajnom, cielene obohacovaným o hi-tech štýl. Schwarzwolf Outdoor zaraďuje novinky systémovo a v duchu stále vyššej multifunkčnosti. Ktoré to v novom katalógu pre rok 2020 sú?

LIARD - elegantný termohrnček na outdoor spríjemní aj bežnú cestu do práce. V bielej alebo čiernej farbe a s objemom 360 ml je z nerezovej ocele a plastu.

DOMINIKA - multifunkčná fľaša ponúka štyri variácie: termohrnček s čiernym matným povrchom s viečkom o objeme 400 ml, nadstavec namiesto viečka z nej urobí športovú fľašu, vložením infuzéru a pridaním viečka získame termohrnček s objemom 600 ml alebo s nástavcom športovú fľašu s rovnakou kapacitou.

RANGES - termoska, ktorá svojím objemom 1 l a decentným dizajnom vkusne dopĺňa klasiku na rovnakej dvojstrane katalógu – pollitrový VULKAN a trištvrte litrový SILVANUS, obe termosky s tradičným motívom vlčích pazúrov, v neoprénovom obale a s popruhom cez rameno.

SANFORD - dobíjací zapaľovač, ktorého zavedením podporujeme filozofiu, že Schwarzwolf Outdoor ponúka ucelený systém produktov pre čo najbezpečnejší a najkomfortnejší pobyt v prírode. Ďalej potvrdzuje spomínaný trend zavádzania hi-tech technológií do outdooru, a to nielen svojím jedinečným dizajnom, ale hlavne funkčnosťou. SANFORD nevytvára plameň, ale elektrický výboj a po nabití cez mikro USB port (za 1 až 2 hodiny) potom zvládne až týždennú prevádzku.

ALVERNIA je síce pikniková deka - navyše s vydareným dizajnom štylizovanej krajiny vo vrstevniciach a motívom starodávneho kompasu - ale koho už nebaví sa po horách vláčiť s masívnymi karimatkami, vďaka jej termoizolačným a vodoodpudivým vlastnostiam ju využijete pre nocľah ako podložku pod spacák. S ohľadom na rozmery 170 x 140 cm je použiteľná pre komfortné prespanie dvoch nocľažníkov.

YUKON - s objemom 20 litrov tento batoh s vysoko reflexným povrchom dopĺňa ponuku batohov a tašiek značky Schwarzwolf Outdoor. Viac vreciek s rôznym účelom z neho robí praktickú batožinu, ktorá spĺňa aj normy pre ochranné odevy.

DENISON - Požiadavky pre ochranné odevy sú zaistené aj u tohto dvojlitrového batohu pre turistické a bežné nosenie v meste. Sťahovacie šnúrky slúžia tiež ako popruhy a máme tu tak ten najjednoduchší batoh značky, avšak s elegantným dizajnom, ktorý zaujme v meste aj v prírode.

ZAMBEZI - športová a cestovná taška s objemom 46,2 litrov z mimoriadne odolných materiálov ripstop a 210D polyesteru, s nastaviteľným popruhom cez rameno. Šikovne skrytými ramennými pásmi aj jedným bedrovým, ju možno rýchlo pretvoriť na outdoorový batoh.

MOGOTON - pletený multifunkčný nákrčník dopĺňa multifunkčnú šatku BANDANA a multifunkčný nákrčník MISMI. Podobne ako MISMI, aj MOGOTON možno sťahovadlom zmeniť na zimnú čiapku, ale na rozdiel od stretchového fleece je tu pletený akryl prešitý reflexnou priadzou a podšívka je z jemného fleece zo 100% polyesteru. Skrátka - klasický vzhľad pri vychytanej konštrukcii z moderných materiálov.

Nový katalóg ako tradične má na svojich celkom 64 stranách jednotiaci prvok, tentoraz rovnostranný trojuholník. Máloktorý zo symbolov má tak harmonický tvar. Jeho tri rovnocenné vrcholy tu symbolizujú kvalitu, účel a eleganciu, čo sú vlastnosti typické aj pre Čierneho vlka. Zámerne sme v katalógu tiež rozmiestnili rovnostranné trojuholníky základňou dole aj hore, k vyrovnaniu ženského a mužského elementu, pretože Schwarzwolf Outdoor je tu pre všetkých. A to aj v roku 2020. Tak teda, šťastný nový rok Vám všetkým!

Katalóg v tlačenej podobe je pre Vás odložený u Vášho account manažéra.

Obrázok