Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

NA BIKE!

26.07.2018

Zažívame boom nových cyklociest a k tomu aby sme si ich užili, potrebujeme okrem dobrého bicykla aj kvalitnú výstroj a výzbroj. Ponuka reklamných a darčekových predmetov s tým počíta.

Reklamné a darčekové predmety pre voľný čas prežitý v prírode patria k najobľúbenejším vo všetkých cieľových skupinách. Tento fakt sa nemení, čoho dokladom môže byť aj štyri roky stará štatistika organizácie Advertising Specialty Institute. Údaje najlepšie hodnotených outdoorových odevov (75 % respondentov), tričiek, polokošieľ (61 %) a čapíc (59 %) používaných na vychádzky, turistiku a šport, budú ďalej navýšené o segment stále obľúbenejšej cyklistiky!

V štyroch desiatkach položiek pre milovníkov športového, turistického ale aj mestského využitia bicyklov nájdete:

cyklonáradie, svetlá (pripínacie na rám, závesné, na riadidlá, červené, biele, LED, LED Cree, čelovky), pokrývky sedadla, zvončeky (aj s kompasom), tašky na bicykel (sady, na rám, chladiace, na smartphone), držiak na telefón či navigáciu, pumpičku, zámok, …

To ale nie je všetko. Značka Schwarzwolf Outdoor, ktorá stále rozširuje portfólio inovovaných produktov pre outdoor, turistiku, kemping a ďalšie adrenalínové aj relaxačné aktivity v prírode, ponúka pre bikerov tiež množstvo doplnkov:

multifunkčný elastický Ravik s vreckom, čelovku Alize so senzorom, ľahkú čelovku Tronador, vode odolnú čelovku Aton, cyklobatoh Rover, slnečné okuliare, pláštenku na batoh Piovere s reflexným pruhom, náradie Bardet v neoprénovom puzdre, ponožky (v štyroch farebných kombináciach), vode odolnú, ľahkú cyklistickú vetrovku Penula, funkčné prádlo a ďalší textil.

Keď Nemec Karl Drais pred dvesto rokmi zostrojil prvý bicykel na princípe odrážadla, netušil že na prelome tisícročia sa na svete v priebehu len desiatich rokov vyrobí miliarda „potomkov“ jeho draisiny. K ďalšiemu revolučnému posunu došlo až o viac ako päťdesiat rokov neskôr, keď v roku 1861 Francúz Pierre Michaux nahradil odrážanie pevnými pedálmi na prednom kolese a jeho velocipéd rozbehol sériovú továrenskú výrobu. Vývoj nás postupne zaviedol k cestnýmhorským a trekovým bicyklom, a to ešte ponecháme bokom BMX, dráhové bicykle, skladačky, na ručný pohon, stále obľúbenejšie elektrobicykle, …

Na záver si dovolíme upozorniť, že pokiaľ sa Vaši obchodní partneri a ďalšie dôležité cieľové skupiny chystajú stráviť dovolenku či prázdniny na bicykloch a viete že im ešte niečo z výstroja a výzbroje chýba, väčšina uvedeného sortimentu je k dispozícii rádovo v dňoch!

Tak teda ešte pekné počasie...a na bike! J


 

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag