Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

MANAŽÉRSKE VIANOCE V MENE ZNAČKY PIERRE CARDIN

23.09.2019

Už po štvrtýkrát za Vami prichádzame s katalógom Pierre Cardin. Tak teda, bonjour, dobrý každý deň ďalšieho roka s luxusnými písacími a kancelárskymi potrebami tejto renomovanej značky.

Vlani sme Vám predstavili 47 položiek značky Pierre Cardin (predvlani 39). Koľko ich v novom katalógu Pierre Cardin Collection 19/20 nájdete pre svojich obchodných partnerov teraz? Slovami - päťdesiat štyri darčekov na šesťdesiatich štyroch stranách! Počet strán sme uviedli vrátane obálky zámerne, pretože už samotný katalóg je riešený tak, aby ponúkol mimoriadny estetický zážitok. Prehliadka luxusných predmetov a súprav je doplnená stránkami, ktoré sú samy o sebe výtvarnými dielami: motívy kvetov a listov rastlín zostavené do pôsobivých kombinácií viacerých grafik so štylizovanými kresbami tvárí žien a rukou písanými poetickými textami, potvrdzujúcimi význam a krásu rukou písaného písma. A to nie je všetko, na bielom pozadí písmen gréckej abecedy, uvedených typickým "P" značky Pierre Cardin, sú osou a pilierom jednotlivé písacie potreby ...

Trochu sme sa nechali uniesť, ale teraz je už čas pozrieť sa spoločne na novinky:

Reporter - aký príznačný názov poznámkového bloku A5 s doskami opatrenými imitáciou kože. V jednoduchosti je krása a kombinácia farebných plôch zelená / čierna, tmavomodrá / čierna a oranžová / čierna krásne sú. Podobne Reporter set, poznámkový blok v súprave s elegantným guľôčkovým perom Celebration v rovnakej farbe. Obom produktom - ostatne ako všetkým predmetom značky Pierre Cardin - nechýbajú efektné detaily, napr. pri bloku Reporter stojí za pozornosť okrem iného textilná záložka s kovovým príveskom a logom. A rovnako ako u všetkých reklamných darčekov Pierre Cardin je samozrejmosťou darčekový obal a certifikát pravosti.

Luberon - guľôčkové pero Luberon má kovové telo v čiernom prevedení. Matný povrch je vkusne ozvláštnený lesklými prvkami, kde najviac vyniká klip - ako inak než s logom Pierre Cardin. Mechanizmus je otočný a pero je dodávané v luxusnom vrecku so zdobením.

Triomphe - na rovnakej dvojstrane Vás zaujme ďalšie guľôčkové pero Triomphe, pre ktoré platí to isté, čo pre Luberon, napriek tomu je ale iné. Už vlani sme uviedli sedem bodov, v čom sú písacie a kancelárske potreby značky jedinečné a zdôrazníme siedmy z nich: bol to práve Pierre Cardin, ktorý ako prvý módny návrhár sprístupnil svoje luxusné výrobky širokej verejnosti. Tomu koniec koncov zodpovedajú ceny, kedy pomer kvalita / cena je celkom mimoriadny.

Vendome - ďalšie guľôčkové pero s čiernym, matným povrchom a lesklými prvkami, avšak spestrené jemnými červenými prúžkami. Rovnako ako Triomphe a Luberon, aj Vendome obsahuje kvalitnú modrú náplň s hrotom 1 mm.

Festival - zatiaľ čo predchádzajúce tri modely ponúkajú luxusnú neokázalosť, guľôčkové pero Festival na seba pri rokovaniach Vašich obchodných partnerov upúta pozornosť všetkých účastníkov. Kovové telo sa celé chváli leskom, avšak pohodlný úchop je zaistený elegantným rytím, čo presne zodpovedá piatemu bodu hlavných atribútov písacích a kancelárskych potrieb Pierre Cardin. Aby sme nezabudli - mechanizmus je otočný, rovnako ako u predchádzajúcich guľôčkových pier.

Electric - nachádzame sa svojím spôsobom v zlomovom okamihu. Písacie a kancelárske potreby Pierre Cardin sme obohatili o prvý predmet z kategórie doplnkov a úžitkových predmetov - dobíjací elektrický zapaľovač Electric, s dobíjaním cez USB kábel. Pozrite si tento unikát s nadčasovým dizajnom vo farbe gunmetal. O tomto pojme už dobre vieme, že definuje špeciálnu šedočiernu farbu v matne lesklom prevedení, a že pôvodne vznikol ako názov bronzu na výrobu diel. V prenesenom zmysle slova predpokladáme, že Electric bude v kategórii manažérskych darčekov skutočne bomba. Tou môže byť tiež Electric set - súprava zapaľovača Electric a guľôčkového pera Espace so šachovnicovým rytím po celej dĺžke kovového povrchu.

Na záver je na mieste pripomenúť ďalšie písacie potreby vrátane plniacich pier, poznámkových blokov, guľôčkových pier, mikroceruziek, rollerov a ich súprav, puzdrá na vizitky, súpravy s kľúčenkami či USB flash diskami, kožené puzdrá a konferenčné dosky či slohy.

Tak teda, manažérske Vianoce v mene značky Pierre Cardin práve začínajú...

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag