Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

MANAŽÉRSKE DARČEKY

21.11.2018

Že manažérske darčeky podporujú obchod? Potvrdzujú to prieskumy o komunikačných programoch ako aj Vaše skúsenosti. Ocenenie doterajšej spolupráce alebo nadviazanie novej, to sú ideálne príležitosti pre obdarovanie obchodných partnerov. Nazrite a vyberte si z našej ponuky značkových darčekov.

Portfólio 15 značiek Vám umožní výber vianočných darčekov (zo stoviek možností) pre obchodných partnerov snáď všetkých záujmov a nárokov:

Schwarzwolf Outdoor – sa zameriava na široký sortiment stále inovovaných produktov pre outdoor, turistiku, cykloturistiku a iné adrenalínové aj relaxačné aktivity v prírode a po 19 rokoch existencie je stálicou na trhu reklamných a darčekových predmetov pre voľný čas.

Vanilla Season – na jeseň to bolo práve sedem rokov, čo sme prezentovali novú značku luxusných predmetov pre zážitkovú gastronómiu a relaxáciu. Každoročne Vám ponúkame výber z katalógu plného chutí a vôní.

Payper – je talianska odevná značka, ktorá predstavuje moderné, exkluzívne a pritom cenovo dostupné oblečenie v pestrej škále farebných variant pre plnohodnotný a spokojný život, pre prácu, voľný čas, šport a cestovanie. Nájdete ju u nás od roku 2015 a písali sme o nej viackrát, naposledy sme sa zamerali na jej technologické zaujímavosti.

Pierre Cardin – luxusné písacie a kancelárske potreby francúzskej, stále žijúcej návrhárskej legendy, máme v ponuke už tretí rok.

Slazenger - britská klasická značka športových odevov a doplnkov nielen pre kriket a tenis bola založená už v roku 1881. Jej renomé je podčiarknuté faktom, že od začiatku minulého storočia dodáva loptičky na slávny Wimbledon.

Stedman – ďalšia stálica v našom portfóliu odevov pre voľný čas. Jej zakladateľ William David Stedman pravdepodobne ako príslušník amerického námorníctva za 2. svetovej vojny pochopil dôležitosť pohodlnej spodnej bielizne pre mužov a po vojne s jej vývojom a výrobou zahájil slávnu cestu značky s garanciou svojho mena.

Parker – výrobky legendárnej značky písacích potrieb boli pri významných udalostiach: perom Parker bola napísaná opera Bohéma, príbehy o Sherlockovi Holmesovi, pod kapituláciu Nemecka sa ním podpísal generál Eisenhower, od 60. rokov minulého storočia ho používa britská kráľovská rodina, … a teraz ho môžu používať aj Vaši obchodní partneri.

Rovnako ako luxusné predmety týchto ďalších značiek pre značkové Vianoce:

Elevate

Jamie Oliver

Cross

Balmain

Victorinox

Swarovski

The one towelling

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag