Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

LE CATALOGUE DE PIERRE CARDIN

02.10.2018

Popriať k 96. narodeninám - ktoré oslávil 2. júla tohto roka - už pánovi Pierre Cardinovi nestihneme, ale spolu s nami ich môžete osláviť prostredníctvom tretieho katalógu jeho luxusných písacích a kancelárskych potrieb. Minulý rok ich bolo 39, tento rok už celých 47!

Kým sa pozrieme na novinky katalógu Pierre Cardin Collection 2018 / 2019, zopakujme hlavné atribúty písacích a kancelárskych potrieb tejto značky:

                 1. Všetky sú k dispozícii v luxusných krabičkách a s certifikátmi pravosti.

                 2. Jednoduché, ale úchvatné línie a geometrické tvary.

                 3. Kombinácie špičkových materiálov s perfektnou povrchovou úpravou, písacie potreby často v módnej farbe gunmetal.

                 4. Vkusne prepracované detaily pútajúce pozornosť. To sa týka aj aplikácie samotného loga Pierre Cardin.

                 5. Písacie potreby zakaždým s inými umeleckými rytinami či zdobením, vždy s možnosťou pohodlného úchopu.

                 6. Bol to práve Pierre Cardin, ktorý ako prvý módny návrhár sprístupnil svoje luxusné výrobky širokej verejnosti. Luxusné a pritom cenovo dostupné predmety značky Pierre Cardin patria ku kardinálnym reklamným darčekom v našej ponuke.

Že mal v tomto smere Pierre Cardin ako vizionár neľahkú cestu, sme písali už v máji 2016 s predstavením prvého katalógu značky s 18 položkami. Teraz si Vám dovolíme predstaviť  novinky tretieho katalógu:

PIERRE CARDIN TRIANON - súprava kľúčenky a kovového guľôčkového pera. Kľúčenka obsahuje pútko z pravej kože s vyrazeným logom Pierre Cardin a dva oddeliteľné krúžky na prichytenie. Guľôčkové pero je vyrobené vo výraznej kombinácii čierneho tela a strieborného krytu s osobitým rytím latinky.

PIERRE CARDIN RIVOLI - súprava koženej kľúčenky a kovového guľôčkového pera. Kľúčenka z pravej kože, podobne ako Trianon, obsahuje dva krúžky na prichytenie. Guľôčkové pero je navrhnuté v elegantne hladkom dizajne a upúta svojím atypickým tvarom.

PIERRE CARDIN MILLENIUM – strieborná súprava obsahuje kovový USB flash disk s kapacitou 32 GB a kovové guľôčkové pero. Flash disk je vyrobený v tvare klipu na bankovky, kancelárske papiere apod. Guľôčkové pero s otočným mechanizmom má jemné rytie.

PIERRE CARDIN CONCORDE - súprava puzdra na vizitky a čierneho rollera. Púzdro je z nerezovej ocele s pogumovaným povrchom, roller má strieborné detaily a stylus.

PIERRE CARDIN CELEBRATION - guľôčkové pero v módnych farbách (7!) s hliníkovým telom, čiernymi detailmi a gumovou povrchovou úpravou, veľmi príjemnou na dotyk.

PIERRE CARDIN CELEBRATION SET - súprava rollera a guľôčkového pera v módnych farbách s hliníkovým telom a gumovou, na dotyk príjemnou povrchovou úpravou.

PIERRE CARDIN REPORTER - dvojfarebný poznámkový blok A5 s povrchom z imitácie kože. 160 strán (gramáž 80 g) s bodkovanými linkami a textilnou záložkou s kovovým príveskom.

PIERRE CARDIN AVANT-GARDE - konferenčná sloha A4 s integrovanou powerbankou o kapacite 4000 mAh. Obsahuje vrecko na dokumenty A4, 2 menšie vrecká, 6 vreciek na vizitky, vrecko na smartphone, gumičku na pero, skladací stojanček na smartphone alebo tablet, nabíjací USB kábel a kábel pre pripojenie k zariadeniu s tromi konektormi. Súčasťou je tiež poznámkový blok A4 so 60 stranami s bodkovanými riadkami. Predná strana slohy obsahuje vrecko uzatvárateľné na zips s káblom s tromi konektormi. Vyrobená z polyuretánového materiálu s pogumovaným povrchom.

PIERRE CARDIN SORBONE - konferenčná sloha A5 s integrovanou powerbankou o kapacite 4000 mAh. Vo vnútri vrecko na tablet v rozmere 8“, 3 menšie vrecká, 3 vrecká na vizitky, gumička na pero, nabíjací USB kábel a kábel pre pripojenie k zariadeniu s tromi konektormi. Ďalej poznámkový blok A5 so 100 stranami s bodkovanými riadkami. Predná strana slohy obsahuje 2 vrecká na písacie potreby, vrecko na mobilný telefón. Je vyrobená z polyuretanového materiálu s pogumovaným povrchom.

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag