Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

iMi Katalóg 2018-2019

23.05.2018

Je to tak, opäť vám prinášame nový katalóg!

katalog2019m

Titulná strana je rovnako ako logo spoločnosti iMi Trade upravená v izometrickej axonometrii a hlavným motívom je logo, obklopené reklamnými predmetmi. Úvodné stránky všetkých 10 kapitol sú samy o sebe (už tradične) umeleckými dielami, tentokrát v štýle hi-tech. Nechýba originálny prvok - niektoré hlavné nadpisy a číslovky sú spracované v retroštýle neónových osvetľovacích trubíc 60. rokov minulého storočia.

A teraz k ponuke 3200 reklamných a darčekových predmetov s viac ako 30 percentami noviniek!

Kancelária (str. 5 - 66) - medzi produkty do kancelárií obchodných partnerov a zamestnancov patria powerbanky, USB flash disky, napájacie a dátové káble a ďalšie praktické predmety pre IT. Zvlášť si dovolíme upozorniť na produkty značky Promoteus, ktoré spoznáte podľa kódu RQ1 v čísle tovaru. Prehliadnuť sa nedá súčasný hit na prvých dvoch stranách - bezdrôtové dobíjanie s Qi technológiou.

Domácnosť (str. 67 - 108) - ako naznačuje titulná strana s karafou na víno a pohárikom, v centre tejto rubriky sú vkusné, dizajnové i luxusné predmety pre nápojovú kultúru, hlavne k príjemnej konzumácii vína. Nezabúdame však ani na drobnosti, ako sú zapaľovače alebo stále obľúbenejšie otvárače na fľaše s prídavnou funkciou: KARATE so spinnerom, KISAR ako prívesok, MENDEZ v kovovom prevedení či SERVIO ako podtácka. A nezabudnime na predmety pre zdravý životný štýl!

Náradie (str. 109 - 150) - nielen multifunkčné náradia a baterky, ale aj reflexné doplnky a predmety do áut. Z nich upozorníme na tri powerbanky k naštartovaniu vozidla a špeciálne ešte jednu pre vozidlá s benzínovými i naftovými motormi WAMBIRI s výkonom viac ako 400A! Dodávateľ? Už známy Promoteus.

Voľný čas (str. 151 - 196) - v predchádzajúcej rubrike uvedená značka má na svedomí aj vychytávky v podobe športových technológií, ako sú fitnes náramky, ale my upozorníme na športovú kameru WOLK pre náročných. A keď spomíname viacúčelové predmety, potom sú tu ľahké slnečné okuliare PAPELO s vstavanou kamerou. Obe lahôdky nájdete hneď na prvej strane rubriky a spolu s ďalšími napovedia, prečo sme pre vzhľad katalógu zvolili štýl hi-tech.

Rozdávačky (str. 197 - 218) - že prívesky a šnúrky na krk majú jeden z najvyšších pomerov reklamný efekt / cena, sme už písali a tieto evergreeny teda v rôznych podobách nemôžu chýbať ani v novom katalógu. V rubrike nájdete aj papierové krabičky so sladkosťami a potreby na kreslenie z dielne iMi Print.

Písacie potreby (str. 219 - 258) - najpoužívanejší reklamný predmet, ktorý uvíta každý, ale ako si perom, rollerom, alebo len ceruzkou obdarovaného uctiť? Od toho sú v katalógu značky Parker a Pierre Cardin, avšak u neznačkových písacích potrieb možno nízku cenu vyvážiť nápadom: SELVE a GELLIL sú perá so spinnerom, drevené pero MOJADA s pohotovostným pravítkom, či antistresové TAROTO so vstavaným bludiskom a dvoma guľôčkami.

Tašky (str. 259 - 296) - prejdite si rubriku v celej škále od peňaženiek až po kufre a pre svoje cieľové skupiny vyberajte tašky na všetky možné účely. A čo je v súčasnosti in? Napríklad sťahovacie batôžky na ľahké nákupy a samozrejme papierové tašky. No a ako zaujímavú kombináciu medzi nimi a ďalšiu obľúbenú variantu z netkaného textilu predstavíme nákupnú tašku SUDANA z recyklovaného papiera vnútri a farebnej netkanej textílie zvonku.

Dáždniky, čiapky (str. 297 - 318) - kto by z pamätníkov nepoznal legendárne "céčka"? Tak prečo nedarovať dáždnik s praktickým úchopom v tvare C. Menovite ale zvýrazníme praktické dáždniky - NEFELES, ktorý sa skladá mokrou stranou dovnútra a ENARETE s držadlom na strane, aby zostala suchá aj taška užívateľa. Čiapky sú zastúpené hlavne šiltovkami, ale vašu pozornosť zameriame na trojfarebnú pletenú čiapku HEJDUK vo viacerých farebných kombináciách.

Textil (str. 319 - 350) - vybrať zo stoviek položiek reklamného textilu, tvoriaceho celú tretinu trhu reklamných a darčekových predmetov, aby boli zastúpené tričká, polokošele, mikiny, ... a značky, ktoré zastupujeme, nebolo ľahké. Posúďte, aký reprezentatívny výber sme zvolili.

Kalendáre, diáre (str. 351 - 361) - na kalendároch aj diároch si veľmi zakladáme, veď tento jedinečný reklamný darček slúži celý rok.

Pripravená je pre vás on-line verzia na listovanie

Tak nech sa páči, prehliadajte, listujte a objavujte.

Kolektív iMi

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag