Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

3DR PRE ĎALŠÍ ROK S GENERÁCIAMI Y A Z

09.08.2019

S blížiacim sa septembrom sa blíži začiatok školského roka, kedy veľká časť generácie Y - teda mileniálov (narodených v rozmedzí rokov 1980 až 2000) - a prakticky celá generácia Z zasadnú do lavíc všetkých typov a úrovní škôl aj učilíšť a budú sa pripravovať na samostatný profesijný život. Investujte do budúcej klientely vhodnými, ergo účelnými a vkusnými reklamnými predmetmi podporujúcimi výučbu!

O tom, ako významná a zlomová je generácia Y, hovoria údaje pochádzajúce napr. z výskumu PROMOTIONAL PRODUCTS ASSOCIATION INTERNATIONAL  (PPAI) ešte z r.2017 pre trh USA, so záverečným tvrdením: Zo všetkých nástrojov reklamy najviac práve reklamné predmety vedú mileniálov k tomu, že sa stanú zákazníkmi značky (88 percent z nich!). Vodcovské postavenie tohto klasického nástroja sa prejaví aj v porovnaní s druhým v poradí - sociálne médiá (62%). Ako je to s internetovou generáciou Z dnešných tínedžerov a detí výskum neriešil, ale aj keby si u nich oba reklamné nástroje prehodili poradie a počet percent, je jasné že reklamné a darčekové predmety sú pre nich rozhodujúce.

Najobľúbenejšiu kategóriu reklamných a darčekových predmetov u oboch generácií - pre voľný čas - ponecháme bokom, pretože ich už naplno používajú a pozrieme sa na aktuálny sortiment - školské predmety: V cca 150 vybraných položkách nájdete zápisníky, bloky, slohy, konferenčné dosky, lepiace papieriky na poznámky, značkovače, kalkulačky, písacie a kresliace potreby, zvýrazňovače, puzdrá na ceruzky, sady školských potrieb, batohy, tašky cestovné, na dokumenty, na notebook, aktovky, strúhadlá, pravítka a uhlomery, ťažidlá, obaly na mobily, slúchadlá, podložky pod myš, LunchBox, tégliky a hrnčeky na nápoje, ...

Osobitnú pozornosť venujeme značke písacích a kancelárskych potrieb Senator. Dizajn, vkus, elegancia, praktickosť a výhodné ceny sú spoločné všetkým:

Senator Super Hit Bio - v šiestich farebných prevedeniach a s jednotne bielym klipom, z biologicky odbúrateľného materiálu, u ktorého sú možné farebné odchýlky, ktoré celkovému vzhľadu pera nie sú na závadu, ba naopak.

Senator Challenger - guľôčkové pero z mierne transparentného plastu, s výrazným a ergonomickým klipom, a to v šiestich variantoch.

Senator Nature Plus - podobne ako u Super Hit Bio matný povrch s ohľadom na biologicky odbúrateľný materiál, k výberu opäť zo šiestich farieb a nesmieme zabudnúť, že všetky štyri guľôčkové perá majú originálnu modrú náplň Senator® magic flow G2.

Senator Liberty - jeho dizajn a materiálové prevedenie pôsobí konzervatívnejšie: povrch pogumovaný, klip transparentný v rovnakej farbe a v robustnom vyhotovení. Guľôčkové pero za 1,48 EUR, ktoré obstojí aj pri obchodných rokovaniach.

A až vyberiete ten správny reklamný darček do škôl pre deti svojich obchodných partnerov a aj pre tých, ktorí sa už chystajú do prvého zamestnania, potom opäť späť do víru dovoleniek a prázdnin!

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag