Rozšírené
vyhľadávanie

Užívateľ neprihlásený
Prihlásiť   Registrovať

3Dnews

Sublimovať MOTÍV? ÁNO!

Sublimovať MOTÍV? ÁNO!

01.07.2020

Sublimácia je moderná technika potlače reklamných a darčekových predmetov, ktorá má veľa predností a len málo obmedzení.

BAJK NA VÍRUS!

BAJK NA VÍRUS!

01.06.2020

Titulok sa "hrá" s menom jedného z najväčších nepriateľov ľudstva súčasnosti. Áno, bojovať s ním budeme zrejme už stále, ale vyhrávať bude ten, kto sa nedá. Je isté, že šport posilňuje náš imunitný systém a teda šancu že zostaneme zdraví.

NA DIAĽKU, AJ TAK SPOLU!

NA DIAĽKU, AJ TAK SPOLU!

20.04.2020

S ohľadom na karanténu sa rádovo zvýšila potreba informačných a komunikačných technológií. Sú prepojené domácnosti, žiaci s učiteľmi, pacienti s lekármi, ale aj svet biznisu a politiky. A mnohí zisťujeme, čo všetko nám k lepšiemu on-line kontaktu chýba. Majme na pamäti, že kto rýchlo dáva, dvakrát dáva. Cez tisíc položiek ICT je pripravených!

POMÁHAJME SI! AJ DARČEKOM.

POMÁHAJME SI! AJ DARČEKOM.

02.04.2020

V súčasnej zložitej situácii sa môže zdať téma reklamných predmetov mimo, ale opak je pravdou. Stále zdôrazňujeme ich účinnosť, pozitívny vplyv na medziľudské vzťahy, vzájomnú lojalitu a navyše správnym výberom môžete aj pomôcť. Zvlášť, keď ide o darček.

2 (AJ VIAC) V 1

2 (AJ VIAC) V 1

27.02.2020

Je tu katalóg IMPRESSION 2020! Na viac ako piatich stovkách strán môžete vyberať vkusné, moderné, farebné, multifunkčné reklamné darčeky v jedenástich kategóriách. A ak predmet ponúka jedinú funkciu, tou ďalšou je originálne spracovanie alebo hoci aj len detail.

SCHWARZWOLF OUTDOOR AKO PRVÝ

SCHWARZWOLF OUTDOOR AKO PRVÝ

10.01.2020

Prvý nový katalóg a prvý príspevok do našich Aktualít v roku 2020. Nový katalóg tento rok už dvadsaťjedenročnej značky Schwarzwolf Outdoor vyráža do sveta a s ním 84 dôsledne vybraných predmetov pre outdoor, turistiku, cyklistiku a kemping, vrátane 9 noviniek.

SNÍVAME O 3DR BIELEJ …

SNÍVAME O 3DR BIELEJ …

20.12.2019

O bielych Vianociach hlavne v mestách môžeme zatiaľ len snívať, ale reklamné a darčekové predmety v bielej zimnej farbe sú realitou!

MANAŽÉRSKE VIANOCE V MENE ZNAČKY PIERRE CARDIN

MANAŽÉRSKE VIANOCE V MENE ZNAČKY PIERRE CARDIN

23.09.2019

Už po štvrtýkrát za Vami prichádzame s katalógom Pierre Cardin. Tak teda, bonjour, dobrý každý deň ďalšieho roka s luxusnými písacími a kancelárskymi potrebami tejto renomovanej značky.

3DR PRE ĎALŠÍ ROK S GENERÁCIAMI Y A Z

3DR PRE ĎALŠÍ ROK S GENERÁCIAMI Y A Z

09.08.2019

S blížiacim sa septembrom sa blíži začiatok školského roka, kedy veľká časť generácie Y - teda mileniálov (narodených v rozmedzí rokov 1980 až 2000) - a prakticky celá generácia Z zasadnú do lavíc všetkých typov a úrovní škôl aj učilíšť a budú sa pripravovať na samostatný profesijný život. Investujte do budúcej klientely vhodnými, ergo účelnými a vkusnými reklamnými predmetmi podporujúcimi výučbu!

20 ROKOV S ČIERNYM VLKOM

20 ROKOV S ČIERNYM VLKOM

16.07.2019

Značka Schwarzwolf Outdoor tento rok oslavuje 20 rokov svojej existencie. Dospela do ponuky uceleného systému produktov pre outdoor, šport a ďalšie voľnočasové aktivity v prírode, pre širokú škálu cieľových skupín.

LETO

LETO

24.06.2019

Obdobie roka, ktoré sa spája s oddychom, dovolenkami, či prázdninami.

EKO ZODPOVEDNOSŤ

EKO ZODPOVEDNOSŤ

12.06.2019

Ekologická udržateľnosť v priemysle reklamných predmetov je stále rastúcou témou. Vyberte si propagačné predmety, ktoré pomáhajú znižovať našu uhlíkovú stopu!

JAR, NOVEJ 3D REKLAMY ČAS!

JAR, NOVEJ 3D REKLAMY ČAS!

02.05.2019

Jar už nič nezastaví. Nastal čas aj pre vhodné reklamné a darčekové predmety!

TAMPÓNOVÁ POTLAČ 3DR

TAMPÓNOVÁ POTLAČ 3DR

10.04.2019

V druhej časti seriálu o tlačových technológiách sa po sieťotlači pozrieme na tampónovú potlač. Darujete v rámci svojich komunikačných kampaní písacie potreby, USB flash disky, kľúčenky, prívesky, zapaľovače, magnetky, vizitkáre, a pod.? Nechajte svoje logo prehovoriť tampónom!

STARÁ DOBRÁ SIEŤOTLAČ

STARÁ DOBRÁ SIEŤOTLAČ

01.03.2019

Predmet sa stáva reklamným až s aplikáciou loga, príp. iného motívu. V našom novom seriáli sa bližšie pozrieme na tlačové technológie. Začneme s hviezdou tlačového neba – sieťotlačou.

SÚŤAŽ A NOVÝ KATALÓG SCHWARZWOLF OUTDOOR!

SÚŤAŽ A NOVÝ KATALÓG SCHWARZWOLF OUTDOOR!

24.01.2019

Je tu ďalší 3DRok a s ním už tradične nový katalóg predmetov pre outdoor aktivity značky Schwarzwolf Outdoor. Originálne grafické prevedenie katalógu v sebe skrýva 82 technologicky vychytaných položiek.

A BOLO 3DR SVETLO …

A BOLO 3DR SVETLO …

06.12.2018

Sviečky – jednoduchý, ale dokonalý predmet. V rôznych úpravách a súpravách tiež krásny reklamný darček dávajúci živé svetlo.

MANAŽÉRSKE DARČEKY

MANAŽÉRSKE DARČEKY

21.11.2018

Že manažérske darčeky podporujú obchod? Potvrdzujú to prieskumy o komunikačných programoch ako aj Vaše skúsenosti. Ocenenie doterajšej spolupráce alebo nadviazanie novej, to sú ideálne príležitosti pre obdarovanie obchodných partnerov. Nazrite a vyberte si z našej ponuky značkových darčekov.

ZIMA JE UŽ ZA DVERAMI (?)

ZIMA JE UŽ ZA DVERAMI (?)

07.11.2018

Máme tu pre Vás 73 dizajnových a hi-tech vychytávok z katalógu What’s New 2018 – Zimné vydanie. Trendy predmety v šiestich kategóriách – tašky a cestovanie, nápoje, technológie, audio, kancelária a outdoor sú pripravené!

Vianočné IT tipy

Vianočné IT tipy

25.10.2018

Moderné technológie sa stali súčasťou našich životov. Poďte si pozrieť niektoré z nich.

1 2 3 Ďalší

Prihlásenie / Odhlásenie rozoslania

zadajte emailovú adresu

Rozoslania

Facebook
Facebook

Všetko o iMi
Kontakty
Obchodné podmienky
O nás
Správy

Rôzne
Mapa stránok
RSS
FAQ

ippag